LSDD0140A150
LSDD0140A150
DC Cutting diameter minimum
1.4 mm
DIN
ZYL00140105
LCF Length chip flute
30.4 mm
LF Functional length
150 mm
LOC-03 DCONMS Diameter
1.4 mm