C0191000.5764
C0191000.5764
Emuge
Артикул: C0191000.5764
В наличии
В корзину
Характеристики
DIN
ZYL00702105
DRVS Drive size
5.5 mm
FamilyProducts
MGB-KEG-Rek.2-STEEL-AZ
FHH Flute helix hand
N - Hand of helix neutral
GRDMFG Grade manufacturers designation
LOC-03 CZCMS Connection size code
0070
LOC-03 DCONMS Diameter
7 mm
LOC-03 TCDCONCDMS Connection tolerance class coded
LOC-03-DIN
ZYL00702105
Name Identifying order number
C0191000.5764
OAL Overall length
100 mm
DIN 2184-1
TCDCONMS ISO-tolerance class shank diameter
h9
TD Thread diameter
10.287 mm
TDFR Thread diameter nominal fraction
1/8 in
TDIN Thread diameter nominal inch
0.125 in
THFT Thread form type
NPT
TP Thread pitch
0.941 mm