C0183000.5786
C0183000.5786
Emuge
Артикул: C0183000.5786
CNSC Coolant entry style code
0 - Without coolant entry
COATN Coating / Покрытие
ohne
DRVS Drive size
12 mm
FamilyProducts
machine tap
LOC-03 DCONMS Diameter
16 mm
Name Identifying order number
C0183000.5786
OAL Overall length
140 mm
TD Thread diameter
21.336 mm
TDIN Thread diameter nominal inch
0.5 in
THFT Thread form type
NPTF
TP Thread pitch
1.814 mm