C0181200.5771
C0181200.5771
Emuge
Артикул: C0181200.5771
В наличии
В корзину
Характеристики
COATN Coating / Покрытие
NT
DIN
ZYL03602105
DRVS Drive size
29 mm
FamilyProducts
MGB-KEG-Rek.2-STEEL-NT
FHH Flute helix hand
N - Hand of helix neutral
GRDMFG Grade manufacturers designation
LOC-03 CZCMS Connection size code
0360
LOC-03 DCONMS Diameter
36 mm
LOC-03 TCDCONCDMS Connection tolerance class coded
LOC-03-DIN
ZYL03602105
Name Identifying order number
C0181200.5771
OAL Overall length
200 mm
DIN 2184-1
TCDCONMS ISO-tolerance class shank diameter
h9
TD Thread diameter
48.26 mm
TDFR Thread diameter nominal fraction
1 1/2 in
TDIN Thread diameter nominal inch
1.5 in
THFT Thread form type
NPT
TP Thread pitch
2.209 mm