R335.18-125.0810.32-10N-R4/ADJ
R335.18-125.0810.32-10N-R4/ADJ
Seco
Характеристики
BLDA Tool style code Position A
10
BLDB Tool style code Position B
10
CCONMS Connection count machine side
2
CDX Cutting depth maximum
33.3 mm
CICT Cutting item count
20
CWN Cutting width minimum
10 mm
DC Cutting diameter
127 mm
3/14/2020
DHUB Hub diameter
58 mm