NF10-9.04H7-EB45 RX2000
NF10-9.04H7-EB45 RX2000
DC Cutting diameter minimum
9.04 mm
FamilyProducts
NF10-9.04H7-EB45 RX2000
Interface codes
/ J61
ISO
LOC-03 DCONMS Diameter
10 mm
LOC-03 ISO
LU Usable length
93 mm
Name Identifying order number
NF10-9.04H7-EB45 RX2000
OAL Overall length
125 mm