NCLE25-C500L-GX24-2-21
NCLE25-C500L-GX24-2-21
CDX Cutting depth maximum
21 mm
CW Cutting width
3 mm
DIN
CCS05000195
DIN CSW1
W-GX242000***EX**
HAND Cutting direction
L - Left
HF Functional height
0 mm
LF Functional length
84.9 mm
LOC-03 DCONMS Diameter
50 mm