NCLE25-2525R-GX24-5-21
NCLE25-2525R-GX24-5-21
CDX Cutting depth maximum
21 mm
CW Cutting width
8 mm
DIN CSW1
W-GX245000***EX**
HAND Cutting direction
R - Right
HF Functional height
25 mm
LF Functional length
140.5 mm
LOC-03 B Shank width
25 mm
LOC-03 H Shank height
25 mm