NCLE25-2525R-GX16-3
NCLE25-2525R-GX16-3
CDX Cutting depth maximum
12 mm
CW Cutting width
4 mm
DIN CSW1
W-GX163000***EX**
HAND Cutting direction
R - Right
HF Functional height
25 mm
LF Functional length
141.4 mm
LOC-03 B Shank width
25 mm
LOC-03 H Shank height
25 mm