NCHE32-3225L-GX24-3-4
NCHE32-3225L-GX24-3-4
CDX Cutting depth maximum
15 mm
CW Cutting width
4 mm
DAXN Axial groove od min
158 mm
DAXX Axial groove od max
300 mm
DIN CSW1
W-GX243000***EX**
HAND Cutting direction
L - Left
HF Functional height
32 mm
LF Functional length
161.9 mm
LOC-03 B Shank width
25 mm
LOC-03 H Shank height
32 mm