NCHE25-2525R-GX24-2-2
NCHE25-2525R-GX24-2-2
CDX Cutting depth maximum
15 mm
CW Cutting width
3 mm
DAXN Axial groove od min
76 mm
DAXX Axial groove od max
100 mm
DIN CSW1
W-GX242000***EX**
HF Functional height
25 mm
LF Functional length
140.9 mm
LOC-03 B Shank width
25 mm
LOC-03 H Shank height
25 mm