NCCE16-1616L-GX09-1
NCCE16-1616L-GX09-1
CDX Cutting depth maximum
2 mm
W - Walter
CW Cutting width
0.6 mm
DIN
VKT16160105
DIN CSW1
W-GX091000***ES**
HAND Cutting direction
L - Left
HF Functional height
16 mm
LF Functional length
98 mm
LOC-03 B Shank width
16 mm
LOC-03 H Shank height
16 mm