NCBE25-2525L-GX24-3-21
NCBE25-2525L-GX24-3-21
CDX Cutting depth maximum
21 mm
CW Cutting width
4 mm
DIN
VKT25250105
DIN CSW1
W-GX243000***EX**
HAND Cutting direction
L - Left
HF Functional height
25 mm
LF Functional length
162 mm
LOC-03 B Shank width
25 mm
LOC-03 H Shank height
25 mm