NCBE20-2020R-GX24-2-21
NCBE20-2020R-GX24-2-21
CDX Cutting depth maximum
21 mm
CW Cutting width
3 mm
DIN
VKT20200105
DIN CSW1
W-GX242000***EX**
HAND Cutting direction
R - Right
HF Functional height
20 mm
LF Functional length
132 mm
LOC-03 B Shank width
20 mm
LOC-03 H Shank height
20 mm