NCAE32-3225R-GX16-4
NCAE32-3225R-GX16-4
CDX Cutting depth maximum
12 mm
DIN CSW1
W-GX1640EX
HAND Cutting direction
R - Right
HF Functional height
32 mm
LF Functional length
173 mm
LOC-03 B Shank width
25 mm
LOC-03 H Shank height
32 mm