NCAE25-2525R-GX16-1
NCAE25-2525R-GX16-1
CDX Cutting depth maximum
12 mm
CW Cutting width
2 mm
DIN
VKT25250105
DIN CSW1
W-GX161000***EX**
HAND Cutting direction
R - Right
HF Functional height
25 mm
LF Functional length
153 mm
LOC-03 B Shank width
25 mm
LOC-03 H Shank height
25 mm