NCAE25-2525L-GX16-4
NCAE25-2525L-GX16-4
CDX Cutting depth maximum
12 mm
CW Cutting width
6 mm
DIN
VKT25250105
DIN CSW1
W-GX164000***EX**
HAND Cutting direction
L - Left
HF Functional height
25 mm
LF Functional length
153 mm
LOC-03 B Shank width
25 mm
LOC-03 H Shank height
25 mm