NCAE20-2020L-GX16-3
NCAE20-2020L-GX16-3
CDX Cutting depth maximum
12 mm
CW Cutting width
4 mm
DIN
VKT20200105
DIN CSW1
W-GX163000***EX**
HAND Cutting direction
L - Left
HF Functional height
20 mm
LF Functional length
123 mm
LOC-03 B Shank width
20 mm
LOC-03 H Shank height
20 mm