NCAE16-1616R-GX09-2
NCAE16-1616R-GX09-2
CDX Cutting depth maximum
7 mm
W - Walter
CW Cutting width
3 mm
DIN
VKT16160105
DIN CSW1
W-GX092000***EX**
HAND Cutting direction
R - Right
HF Functional height
16 mm
LF Functional length
98 mm
LOC-03 B Shank width
16 mm
LOC-03 H Shank height
16 mm