MAS-BT-A50-MA40-70
MAS-BT-A50-MA40-70
Ceratizit
Артикул: MAS-BT-A50-MA40-70
В наличии
В корзину
Характеристики
BD Body diameter 2
89 mm
CCFWS Connection code form
01
CCSWS Connection code style
0
CCTWS Connection code type
SPK
CCUWS Connection code unit base
0
CNSC Coolant entry style code
0 - Without coolant entry
COMPC Company code
CE - Ceratizit
CXSC Coolant exit style code
0 - Without coolant exit
CZCWS Connection size code
DCONWS Diameter
40 mm
DCP Data chip provision
0 - Without data chip
DIN
SKG05005085
FamilyProducts
Shell mill adapter
HAND Cutting direction
N - Neutral
Interface codes
J6 /
ISYC Subclass
401-01 - Converter, rotationally symmetric
LB Body length 1
30 mm
LOC-01 CCFWS Connection code form
01
LOC-01 CCSWS Connection code style
0 Hole in machine direction or shaft in workpiece direction
LOC-01 CCTWS Connection code type
SPK Spindle nose mounting
LOC-01 CCUWS Connection code unit base
0 Metric
LOC-01 CZCWS Connection size code
LOC-01 DCONWS Diameter
40 mm