LSDD1150A250
LSDD1150A250
BMC Body material code
L - Light alloy
DC Cutting diameter minimum
11.5 mm
DIN
ZYL01150105
FamilyProducts
Extra long
LCF Length chip flute
133.5 mm
LF Functional length
250 mm
LOC-03 DCONMS Diameter
11.5 mm