LSDD0820A250
LSDD0820A250
Mitsubishi Materials
Артикул: LSDD0820A250
DC Cutting diameter minimum
8.2 mm
DIN
ZYL00820105
LCF Length chip flute
132.5 mm
LF Functional length
250 mm
LOC-03 CZCMS Connection size code
0082
LOC-03 DCONMS Diameter
8.2 mm
LOC-03-DIN
ZYL00820105
Name Identifying order number
LSDD0820A250
OAL Overall length
252.5 mm
PL Point length
2.5 mm