LSDD0790A200
LSDD0790A200
Mitsubishi Materials
Артикул: LSDD0790A200
DC Cutting diameter minimum
7.9 mm
DIN
ZYL00790105
LCF Length chip flute
122.4 mm
LF Functional length
200 mm
LOC-03 CZCMS Connection size code
0079
LOC-03 DCONMS Diameter
7.9 mm
LOC-03-DIN
ZYL00790105
Name Identifying order number
LSDD0790A200
OAL Overall length
202.4 mm
PL Point length
2.4 mm