LSDD0750A200
LSDD0750A200
BMC Body material code
L - Light alloy
DC Cutting diameter minimum
7.5 mm
DIN
ZYL00750105
FamilyProducts
Extra long
LCF Length chip flute
122.3 mm
LF Functional length
200 mm
LOC-03 DCONMS Diameter
7.5 mm