LSDD0470A200
LSDD0470A200
DC Cutting diameter minimum
4.7 mm
DIN
ZYL00470105
LCF Length chip flute
101.4 mm
LF Functional length
200 mm
LOC-03 DCONMS Diameter
4.7 mm