LSDD0450A200
LSDD0450A200
DC Cutting diameter minimum
4.5 mm
DIN
ZYL00450105
LCF Length chip flute
101.4 mm
LF Functional length
200 mm
LOC-03 DCONMS Diameter
4.5 mm