LSDD0450A150
LSDD0450A150
DC Cutting diameter minimum
4.5 mm
DIN
ZYL00450105
LCF Length chip flute
76.4 mm
LF Functional length
150 mm
LOC-03 DCONMS Diameter
4.5 mm