LSDD0450A125
LSDD0450A125
DC Cutting diameter minimum
4.5 mm
DIN
ZYL00450105
LCF Length chip flute
71.4 mm
LF Functional length
125 mm
LOC-03 DCONMS Diameter
4.5 mm