LSDD0390A200
LSDD0390A200
DC Cutting diameter minimum
3.9 mm
DIN
ZYL00390105
LCF Length chip flute
101.2 mm
LF Functional length
200 mm
LOC-03 DCONMS Diameter
3.9 mm