LSDD0370A150
LSDD0370A150
DC Cutting diameter minimum
3.7 mm
DIN
ZYL00370105
LCF Length chip flute
76.1 mm
LF Functional length
150 mm
LOC-03 DCONMS Diameter
3.7 mm