LSDD0350A150
LSDD0350A150
DC Cutting diameter minimum
3.5 mm
DIN
ZYL00350105
LCF Length chip flute
76.1 mm
LF Functional length
150 mm
LOC-03 DCONMS Diameter
3.5 mm