LSDD0290A100
LSDD0290A100
DC Cutting diameter minimum
2.9 mm
DIN
ZYL00290105
LCF Length chip flute
50.9 mm
LF Functional length
100 mm
LOC-03 DCONMS Diameter
2.9 mm