LSDD0270A100
LSDD0270A100
DC Cutting diameter minimum
2.7 mm
DIN
ZYL00270105
LCF Length chip flute
50.8 mm
LF Functional length
100 mm
LOC-03 DCONMS Diameter
2.7 mm