LSDD0230A150
LSDD0230A150
DC Cutting diameter minimum
2.3 mm
DIN
ZYL00230105
LCF Length chip flute
75.7 mm
LF Functional length
150 mm
LOC-03 DCONMS Diameter
2.3 mm