LSDD0180A100
LSDD0180A100
DC Cutting diameter minimum
1.8 mm
DIN
ZYL00180105
LCF Length chip flute
40.5 mm
LF Functional length
100 mm
LOC-03 DCONMS Diameter
1.8 mm