KTDD1750M2
KTDD1750M2
DC Cutting diameter minimum
17.5 mm
LCF Length chip flute
144.3 mm
LF Functional length
240 mm
Name Identifying order number
KTDD1750M2
OAL Overall length
244.3 mm
PL Point length
4.3 mm