F4080.B22.052.Z03.04
F4080.B22.052.Z03.04
CDX Cutting depth maximum
4 mm
CICT Cutting item count
3
DAH Diameter access hole
17 mm
DC Cutting diameter
42 mm
DCX Cutting diameter maximum
52 mm
DHUB Hub diameter
41 mm
DIN
FDA02201210
LOC-03 DCONMS Diameter
22 mm