F4080.B16.050.Z03.04
F4080.B16.050.Z03.04
CDX Cutting depth maximum
4 mm
CICT Cutting item count
3
DAH Diameter access hole
13.5 mm
DC Cutting diameter
40 mm
DCX Cutting diameter maximum
50 mm
DHUB Hub diameter
38 mm
DIN
FDA01601210
LOC-03 DCONMS Diameter
16 mm