F4053.BN40.160.Z08.04R
F4053.BN40.160.Z08.04R
Walter
Характеристики
BLDA Tool style code Position A
4
CDX Cutting depth maximum
40 mm
CWN Cutting width minimum
4 mm
CWX Cutting width maximum
4 mm
DC Cutting diameter
160 mm
12/1/2023
DHUB Hub diameter
75 mm
DIN
FDA04001200
LOC-03 CCUMS Unit base
0 Metric
LOC-03 CZCMS Size code
LOC-03 DCONMS Diameter
40 mm