F4053.BN32.125.Z06.04R
F4053.BN32.125.Z06.04R
Walter
Характеристики
BLDA Tool style code Position A
4
CDX Cutting depth maximum
30 mm
CWN Cutting width minimum
4 mm
CWX Cutting width maximum
4 mm
CXSC Coolant exit style code
0 - Without coolant exit
DAH Diameter access hole
27 mm
DC Cutting diameter
125 mm
12/1/2023
DHUB Hub diameter
60 mm
DIN
FDA03201200
LOC-03 CCUMS Unit base
0 Metric
LOC-03 CZCMS Size code
LOC-03 DCONMS Diameter
32 mm