F4053.BN22.080.Z04.04R
F4053.BN22.080.Z04.04R
Walter
Характеристики
BLDA Tool style code Position A
4
CDX Cutting depth maximum
16 mm
CWN Cutting width minimum
4 mm
CWX Cutting width maximum
4 mm
CXSC Coolant exit style code
0 - Without coolant exit
DAH Diameter access hole
17 mm
DC Cutting diameter
80 mm
12/1/2023
DHUB Hub diameter
45 mm
DIN
FDA02201200
LOC-03 CCFMS Form
12
LOC-03 CCUMS Unit base
0 Metric
LOC-03 CZCMS Size code
LOC-03 DCONMS Diameter
22 mm