C20SSTUPR110322
C20SSTUPR110322
Sumitomo
Артикул: C20SSTUPR110322
B3A Inscribed circle diameter Pos. A
6.35 mm
C1A Insert thickness Pos. A
3.175 mm
D1A Corner radius Pos. A
0.8 mm
DIN CSW1
TP1103083N
DMIN Minimum bore diameter
22 mm
FamilyProducts
C20SSTUPR110322
HAND Cutting direction
R - Right
HF Functional height
9 mm
L Cutting edge length
11 mm
LF Functional length
250 mm
LH Head length
28 mm
LOC-03 DCONMS Diameter
20 mm
LOC-03 H Shank height
18 mm