C0191000.5765
C0191000.5765
Emuge
Артикул: C0191000.5765
В наличии
В корзину
Характеристики
DIN
ZYL01102105
DRVS Drive size
9 mm
FamilyProducts
MGB-KEG-Rek.2-STEEL-AZ
FHH Flute helix hand
N - Hand of helix neutral
GRDMFG Grade manufacturers designation
LOC-03 CZCMS Connection size code
0110
LOC-03 DCONMS Diameter
11 mm
LOC-03 TCDCONCDMS Connection tolerance class coded
LOC-03-DIN
ZYL01102105
Name Identifying order number
C0191000.5765
OAL Overall length
100 mm
DIN 2184-1
TCDCONMS ISO-tolerance class shank diameter
h9
TD Thread diameter
13.716 mm
TDFR Thread diameter nominal fraction
1/4 in
TDIN Thread diameter nominal inch
0.25 in
THFT Thread form type
NPT
TP Thread pitch
1.411 mm