C0183200.5767
C0183200.5767
Emuge
Артикул: C0183200.5767
В наличии
В корзину
Характеристики
COATN Coating / Покрытие
NE2
DRVS Drive size
12 mm
FamilyProducts
MGB-KEG-Rek.2-VA-NE2
FHH Flute helix hand
N - Hand of helix neutral
GRDMFG Grade manufacturers designation
LOC-03 DCONMS Diameter
16 mm
LOC-03 TCDCONCDMS Connection tolerance class coded
Name Identifying order number
C0183200.5767
OAL Overall length
140 mm
DIN 2184-1
TCDCONMS ISO-tolerance class shank diameter
h9
TD Thread diameter
21.336 mm
TDIN Thread diameter nominal inch
0.5 in
THFT Thread form type
NPT
TP Thread pitch
1.814 mm