C0181200.5767
C0181200.5767
Emuge
Артикул: C0181200.5767
В наличии
В корзину
Характеристики
COATN Coating / Покрытие
NT
DIN
ZYL01602105
DRVS Drive size
12 mm
FamilyProducts
MGB-KEG-Rek.2-STEEL-NT
FHH Flute helix hand
N - Hand of helix neutral
GRDMFG Grade manufacturers designation
LOC-03 CZCMS Connection size code
0160
LOC-03 DCONMS Diameter
16 mm
LOC-03 TCDCONCDMS Connection tolerance class coded
LOC-03-DIN
ZYL01602105
Name Identifying order number
C0181200.5767
OAL Overall length
140 mm
DIN 2184-1
TCDCONMS ISO-tolerance class shank diameter
h9
TD Thread diameter
21.336 mm
TDFR Thread diameter nominal fraction
1/2 in
TDIN Thread diameter nominal inch
0.5 in
THFT Thread form type
NPT
TP Thread pitch
1.814 mm